Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se do Macíka zamilovala havarie

24. 5. 2011

Jednou to tak začlo na mediu zvanem fejsbuk, kamarád Mýval vyhodil naky příspěvěk- Maco neváhal a začal komentovat. Po par větičkách se do diskuze přpojila slečna Rummlova-samozřejmě neodolala Macikovu šarmu a hned si chudáka Maca přidala do přátel. Marketa se toho nebala tak začla borce vypisovat den co den...macik vycitil pich tak začal na zrávy reagovat a taky odepisovat. Na dalši víkend byla plánovana narozeninová party dvou kořínku(mývala a macika) přijeli střelci jako( sova-šimejl-papuč-dejv-dano a hanz....) po domluvě s partijou byly přizvány i devčata. O akci se dozvedela i naše milá Marketka...ta nevahala a hned jak se dozvedela že bude akce u macika- oholila pipinku a přijela do Maco arény v Karviné.

Něco se vypilo, pogrilovalo, pes zežral pár parku, 3 x přišly sousedí a 9 x Vlasta na inspekci! Proto byla partija vyhnána do mistního klubu Dance Hall X Max! znovu padlo par panáčku, kamarad Papuč nám udělal show ze super maskou...tančilo a pilo se do rannich hodin. Mezi tím Marketa využila Mackovi chutě na šuk a vytahla ho ven přes x max. Maco neváhal a zasunul dva prsty do pochvy. Slečna zvlhla a Macik začal dělat návrhy typu( Marketko pojd za x max, tam by to šlo....) jenže slečna si me chtěla nechat na doma....Macik se urazil a šel za partijou na bar....do toho začla partija odadavat tatka Dejv strácet stabilitu a probehly i rude oči!

Tak se kamaradi odehnaly přenocovat do Maco arény. Slečna marketa po cestě hodila třikrat koláč quatro salami. To macika nadobro odradilo. Marketka se šla přiravovat do srchy- toho Macek využil a zatahl a do sve komnaty jednu kamaradku, která klukum přišla ten den pořát. Macik byl spokojeny! ale Marketka ne musela přenocovat na sedačce bez macka....Ráno partija posnidala gulašovku. Slečna rimmlovka byla naka hořka a Macika ani nepozdravila...Chudak mýval musel odvez kyselou maketu do ostravy( domu do Krmelina si nezasloužila)....Mezi tím macík posnidal a byl odvezen kamaradkou z akce na halu kde přebral medaili za druhé místo.

Cely románek mel pokračovani tuto sobotu. Kdy jeden klučina z liberce posílal slečně rimmlovce zrávy které byli publikovány na fanclubu vitkovických borcu. Maco se rano probudil po oslavě maturity. Na telefonu 7 zmeškaných hovoru od slečny z Krmelína a par smsek. Maco bombardovani neunesl a 9 pokus o zavolání zvedl.Probíhal asi tak:

Maco: NO!

Maketa: Co me k tomu řekneš?

Maco: k čemu?

Maketa: no k tomu co si psala kamaradum!

Maco: Jakym kamaradum? kde jsem co psal?

Maketa:(lehky pláč) a fnukem odovedela: na vaši stránce!

Maco: Co prosim?kdo ti co posíla?

Maketa:TO je jedno!!!

Maco: aha!!!!!

30 SEKUND TICHA!!

Mak: A jak to teda bude mezi náma?

Maco: to nevím!!

Mak: Pláč-křik-zdešení!!! Si hajzl!!

Maco: HMMMM!

Maketa: víš ja tě potřebuju! přijed za mnou přes tyden!

Maco: hmmm....nebudu se o tom bavit vubec!!

Mak: plač!!!! jsem si o tobě nemyslela že si taky!

Maco: nechcu se o tom vubec bavit-pak to proberem! ČAU!

Mak: Jak čau?

Maco: ČAU!! položil telefon

Chudak Macik pustil socialni sít fejsbuk! kde našel 3 zrávy od Maketky toho co si kluci psali na fanklubu. Takže děkujeme kamaradovi co nam dělal kukačku a vynášel z hnizda informace jen proto aby si dostal přizen kamaradek a dostal se do kalhotek!!! Administatoři udělali opatřeni a kukačku smazaly z fanklubu! Od té doby se už Marketa Macikovi neozvala:(

Redakce Omw! hoj!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář